הסרת שיער בלייזר מחירים

צור קשר – 0548140556

 

אז כמה עולה הסרת שיער בלייזר? האם לסוג המכשיר ואזור הטיפול יש השפעה על המחיר? האם מוניטין גבוה מייקר את הטיפול ולמה טיפול בלייזר הוא היקר ביותר מכל שאר השיטות להסרת שיער?  הלכנו לבדוק את הסרת שיער בלייזר מחירים ברשתות הגדולות ולפניכם המסקנות.

קיץ חם במכוני הלייזר

כמו בכל תחום בחיים, כשיש ביקוש למוצר או שירות, מחירו עולה. כשהוא ממש נדרש, למשל תיקון של מזגן בשיא הקיץ, יעלה המחיר אולם כשיש תחרות, יש סיכוי שהמחיר יירד. עדיין, כשמודבר על טיפולים בלייזר, צריך לזכור כי מדובר במכשירים שעלותם יקרה מאד, כלל התחזוקה שלהם וגם העובדה שמי שמבצע את הטיפולים הם רופאים או אחיות פרא רפואיות ולא קוסמטיקאיות, שלמדו שנים רבות, התמחו בתחום וגם עברו השתלמות במכשירים היקרים. סיבה נוספת לעלותם של טיפולי לייזר היא כי האפקט שלהם נשמר לאורך שנים רבות וטובות. כך שבסופו של יום, אם נחשב את כל הפעמים בהן אנחנו נדרשים ללכת לקוסמטיקאית שתוריד לנו שיער בשעווה למשל, נגלה שעם הלייזר שחוסך לנו הליכה לקוסמטיקאית לפחות לכמה שנים, ההוצאה היא לא כזו גבוהה. ובשביל נוחות, משלמים. אולם עדיין אפשר לשלם פחות, אם רק נדע לבצע השוואת מחירים נבונה וסקר שוק מקיף במכונים המובילים, כדי לדעת היכן ישתלם לנו יותר לעבור טיפול בלייזר.

הסרת שיער בלייזר מחירים

הפרשי המחירים בין מכוני הלייזר הם לפעמים משמעותיים ולכן ביצוע סקר שוק קטן להשוואת מחירים יכול להוזיל לכם את העלויות באופן ניכר.

להלן דוגמאות למחירי מינימום ומקסימום של המכונים, העלולים להשתנות מעת לעת. רוב המכונים נמנעים מלפרסם מחירון מדויק, זאת בשל העובדה כי המחיר מושפע מפרמטרים רבים והינו אינדיבידואלי לכל מטופל, בהתאם לסוג העור, מספר הטיפולים הנדרש, מבצעים עונתיים, הנחה על איזור טיפול נוסף וסיבות נוספות.

מחירון הסרת שיער בלייזר בשקלים

אזור הסרת השיער
מחיר מינימום ומקסימום
רגליים 4200-5200
ידיים 3000-3500
בית שחי 850-1200
גב 3000-4500
בטן (פס בטן) 1200-1500
מפשעות 900-1200
פנים (הכל) 2500-2800
פנים- שפם 750-850
פנים- פאות 720-800
עורף 720-800
כתפיים 2000-3000
כל הגוף נשים 14000-16000
כל הגוף גברים 15000-16000

איך מוצאים מחירי הסרת שיער אטרקטיביים

כאמור, תחרות היא דבר שבסופו של דבר מועיל מאד לצרכנים. מפעם לפעם יוצא מכון זה או אחר במבצע מיוחד, בהוזלת מחירים או בהוספת אזור טיפול בחינם לנרשמים חדשים. לא רק התחרות משפיעה על מחיר הטיפול וכאמור, יש רף מינימום שנדרש כדי לתחזק את המכונות היקרות ולספק טיפל אפקטיבי ומקצועי ביותר.

לא פשוט לעקוב אחרי כל המבצעים וללכוד את השינויים במחירים. כדי לעשות זאת יהיה על אדם ממוצע להקדיש זמן ניכר בגלישה באינטרנט, במילוי טפסים ובשיחות טלפון למכוני הלייזר המעניינים אותו. פעולות אלו אינן ריאליות ובאמת, רבים המבקשים לבצע טיפול בלייזר, עוצרים אחרי שקראו חומרים ומידע על לא יותר משני מכונים ובחרו ביניהם. וחבל שכך, מאחר וסקר שוקים מקיף ורציני יכול להוזיל משמעותית את העלויות. אז איך באמת לעשות את זה מבלי לבזבז זמן יקר ומבלי להתבלבל מכל ההיצע? בקלות.

סקר שווקים והשוואת מחירים נבונה

כדי לקבל מקסימום מידע מקיף ומועיל במינימום זמן, עומדים לרשותכם היום כלים נוחים, מהירים ועדכניים. אתר זה שכולו מוקדש לתחום, עוסק בייעוץ, הכוונה, הסברים וכמובן, המבצעים החמים, המחירים המשתלמים ומידע שפשוט חבל להפסיד. כדי לקבל את המידע הזה בחינם וללא כל התחייבות, כל שעליכם לעשות הוא רק למלא את פרטיכם באתר, בטופס המיועד לכך. מספר שניות מזמנכם ותרוויחו זמן רב שיוקדש לחיפוש מייגע, מתסכל ואף מבלבל. תוכלו לדעת מהם הסרת שיער בלייזר מחירים של כל מכון ומכון, את שיטות הטיפול והאם הן מתאימות לצורכיכם ולסוג העור והשיער שלכם האם כדאי להמתין מעט וליהנות מהמבצע הקרוב.

מלאו את פרטיכם עכשיו בטופס שבעמוד זה והצטרפו ללקוחות מרוצים רבים שנהנים ממידע נגיש וזמין בכל עת ובחינם.

כתבות נוספות

מה משפיע על מחיר הסרת שיער – הורדת שיער היא תחום המעסיק נשים וגברים ובאופן די אינטנסיבי. ההקפדה על מראה אסתטי ומטופח הולכת וגוברת, ככל שעולה המודעות לטיפוח המראה, שמירה על ההיגיינה ועל עור הפנים והגוף. כשזה נוגע לשיער הגוף, יש סיבות רבות שישפיעו על העדפת מכון זה על אחר, ביניהן גם המחיר. איך נקבע מחיר הסרת שיער בלייזר וכיצד לבחור? [קראו עוד…]
הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים – אז שמענו הכל על הטכנולוגיה שסחפה את העולם והביאה בשורה של ממש לנושא שמעסיק רבים מאיתנו- הסרת שיער. לא עוד מריטות, גילוחים,, כאבים וחזרה על הריטואל הזה מדי שבוע או שבועיים. לא עוד זיפים דוקרניים, אדמומית, חתכים, שטפי דם וכאבים. לייזר. טכנולוגיה מתקדמת במיטבה שמבטיחה לנו טיפול מהיר וקל, ללא כאבים ובעיקר, הרבה מאד זמן נטול שיער מיותר. אז לא צריך כבר לשכנע אתכם. צריך רק לבדוק כמה עולה הטיפול ולבצע השוואת מחירים. [קראו עוד…]
הסרת שיער בלייזר מחיר זול – איך להשיג? – מחירי טיפולי הלייזר אינם זולים ואת זה כבר כולם יודעים. אולם רבים מוכנים לשלם מחיר יקר בשביל האפקטיביות של הטיפול, הנשמרת לאורך שנים, הטכנולוגיה המתקדמת וגם עבור הידיעה כי הטיפול הוא מבוקר ומתבצע על ידי רופאים מומחים ומוסמכים. עדיין, אם אפשר להוזיל את העלויות, אז למה לא בעצם? אז איך באמת ניתן להשיג הסרת שיער בלייזר מחיר זול מבלי לפגוע באיכות הטיפול?  [קראו עוד…]

צפו בסרטון המסביר כיצד ניתן להשיג את המחירים להסרת שיער בלייזר הטובים ביותר